Vivi Spiritus Lab gimė įkvėpta gamtos ir įsiklausius į kūno ir sielos poreikius.

Mūsų kūnas ir siela gali ir turi gyventi draugystėje su gamta: imti ir naudotis jos teikiamais turtais bei grąžinti į gamtą kiek galima mažiau šiukšlių.

Vivi Spiritus Lab skatina neteršti ir savo kūno bei naudoti tuos produktus, kurie pagamanti iš pirminių natūralių sudedamųjų dalių (pvz., kakavos sviestas) arba tos sudedamosios dalys yra išgautos iš natūralaus produkto (pvz., emulsiklis, išgautas iš alyvuogių). 

Jautrus ir pagarbus požiūris į gamtą ir mūsų kūnus lėmė nuostatą skatinti mažinti vartojimą, ypač perteklinį vartojimą ir naudojimą. VSLab motyvuoja atsisakyti perteklinių pakuočių – net tų, kurios draugiškos gamtai, nes jų perdirbimas irgi sukuria tam tikrą žalą.

 

Vivi Spiritus Lab ragina:

Atsisakyti plastikinių pakuočių (išskyrus kai kurias lūpų priemones bei dezodorantą. Jau planuojama keisti pakuotę ir šiems produktams)

Mažinti aliuminio pakuočių

Atsisakyti antrinės (perteklinės) pakuotės

Naudoti kietuosius produktus, vengiant perteklinio sunaudojimo

Naudoti kietuosius šampūnus, taip sumažinant plastikinių ir kitokių pakuočių išmetimą bei naudojimą

 

Būtent todėl, prašome pažymėti, ar produktas yra skirtas dovanai, ar jums? Jei jis skirtas dovanoti – gausite supakuotą dailioje dėžutėje kartu su visu užsakymu ar atskirai. Jei skirtas jums – gausite supakuotą bendroje dėžutėje su visais užsakytais gaminiais.

 

Užpildo medžiagos yra pernaudojamos. Tvarumas – ne tik plastiko atsisakymas, tvarumas – ir pernaudojimas, net ir plastiko.

Klauskite, ar galite sugrąžinti stiklinę tarą, kuri bus apdorota ir pernaudota. Kol kas ši galimybė yra ne visur.

 

Vivi spiritus Lab laboratorijoje nenaudojami plastikiniai įrankiai ar vienkartinės pipetės.

Mėginukai nepakuojami į vienkartinius indelius.

 

Kiekvienas galime prisidėti prie tausesnio vartojimo, atliekų mažinimo, mažesnio aplinkos teršimo ir gamtos išsaugojimo. Kartu galime daug pakeisti!