Vivi Spiritus Lab – ilgai brandinta mintis ir įdėja, atėjusi pajautus didelį norą gaminti natūralią kosmetiką sau, šeimai, draugams bei pažįstamiems. Norėjosi gaminti galvojant apie konkretų žmogų, jo plaukus, veido odą… Taip ir gimė pirmieji kremai. Pastebėjus, kad parduotuvių lentynose yra stoka konkretiems paukų tipams skirto šampūno, kad jis vis dar išpilstytas į plastikinius buteliukus, kilo noras kurti bei keisti. Tas noras užvaldė ir nebepaliko.

Vivi Spiritus Lab kelia iššūkį atsisakyti pakuotės, atsisakyti perteklinio vartojimo ir naudojimo. Tikiu, kad mano kurtų gaminių pirkėjai šią idėją supras ir palaikys.

Degu noru kurti ir dalintis savo kūrybos vaisiais su kitais.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie jau tiki! Kurie jau naudoja mano produktus ir tausoja bei puoselėja savo kūną ir mus supančią gamtą.

Vivi Spiritus Lab nesiekia tapti didžiausia ar produktyviausia kompanija. Vivi Spiritus Lab siekia išlikti natūralius ir kokybiškus kosmetikos produktus gaminančia kompanija

Vivi Spiritus Lab misija yra išplėsti suvokimą apie natūralius produktus bei jų naudojimą ir pristatyti Jums puikios kokybės produkciją.

Vivi Spiritus Lab gaminiams naudojamos medžiagos yra kruopščiai atrinktos ir perkamos remiant gyvenamosios šalies – Jungtinės Karalystės – tiekėjus bei užsakant iš gimtosios šalies – Lietuvos – tiekėjų.

Mano, Virginijos, kūrybos istorija prasideda ten, kur gimiau ir tęsiasi toli iki ten, kur gyvenu.

Vivi Spiritus Lab atstovauja smulkųjį verslą, yra atvira idėjoms ir tvari kompanija, gaminanti Jums.

VSLab. Sukruta, kaip sau. Skirta – Tau!

Visada su daug meilės ir nuoširdžiai, Virginija